< >

KONSTRUKCJA I TECHNOLOGIA - BADANIA I ROZWÓJ

Rozwiązania i oprzyrządowanie do produkcji seryjnej. Automatyzacja obróbki wiórowej, montażu i pomiarów w procesie produkcji.

Nasza oferta

Pibomulti

Głowice narzędziowe do obróbki skrawaniem do centrów obróbkowych i maszyn specjalnych. Głowice kątowe, wielowrzecionowe, rewolwerowe i multiplikatory

Hydrokomp

Komponenty hydrauliczne do zamocowań hydraulicznych na obrabiarkach. Złącza sprzęgające do centrów obróbkowych i maszyn, elementy zamocowań hydraulicznych do produkcji seryjnej, złącza obrotowe hydrauliczne, pneumatyczne i elektryczne oraz zasilacze hydrauliczne do zamocowań na obrabiarkach.

Obrabiarki i stanowiska specjalne

Obrabiarki zadaniowe i specjalne realizowane na zamówienie do obróbki detali i montażu części mechanicznych. Maszyny przeznaczone do realizacji produkcji seryjnej również z wykorzystaniem robotów przemysłowych.

Maszyny i urządzenia

Wraz z firmą NMH możemy zaoferować maszyny używane w produkcji seryjnej do montażu mechanicznego zespołów, pomiarów i testowania w procesie produkcji, przyrządy mocujące detale na obrabiarkach i chwytaki do robotów przemysłowych